v-pills
vpills ankara
vpills istanbul v-pills konya v-pills bursa
v-pills izmir

Yenilikler için E-mail'inizi Girin:

v-pills penis büyütücü

V-pills Sipariş - Kapıda Nakit

Ürünümüzden 'KAPIDA NAKİT ÖDEME' olarak sipariş vermek için aşağıdaki formda yer alan TÜM BİLGİLERİ eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

 

* Ürün Adeti (gerekli):

* Ad Soyad (gerekli):

* Telefon (gerekli):

 

Not: Telefon bilgisini doldurmayan müşterilerin siparişleri iptal edilecektir. Lütfen cep telefonu veya sabit telefon numaranızı giriniz.

 

* Adres (gerekli):

 

Not: Siparişinizin adresinize gelmesini istemiyorsanız, üstte yer alan 'ADRES' kısıma size en yakın 'PTT ŞUBESİ'NİN İSMİNİ' yazınız (örnek: kartal ptt şubesi / İstanbul). Adres olarak Ptt şubenizin ismini verdiğiniz siparişlerde, kargonuz şubeye ulaştığı zaman müşteri temsilcilerimiz tarafından size haber verilecektir. Kargonuzun tahmini ulaşım süresi 1-2 iş günü olup paketinizi almanız için Ptt şubenize giderek isminizi belirtmeniz ve ödemenizi nakit olarak yapmanız yeterlidir.

 

Eğer adres olarak EV VEYA İŞ YERİNİZİ verdiyseniz paketiniz yine 1-2 iş günü sonrasında adresinize ulaşacaktır. Ödemeniz nakit olarak kapınıza gelen kargo görevlisine yapılacaktır.

 

(Verdiğiniz siparişlerin kargo teslimat süresi Türkiye'nin her yerine 1-2 iş günüdür). Kargo hizmetimiz ücretsizdir. Ürünümüz dışarıdan anlaşılmayacak şekilde paketlenip kargolanmaktadır.

 

* Aşağıda yer alan 'Mesafeli Satış Sözleşme' şartlarını okudum, kabul ediyorum.

 

 

 

 

 

 

v-pills satın al

 

 

 

vpills sipariş
vpills zararları