ORJİNAL ŞAM YAĞI: 0312 240 40 05

Şam Yağı, saç bakımlarında gerektiğince etkili natural ve saf tespit edilen yağlardan birisi oluyor. Saç derilerinin sağlığını koruması ve yıpranmış olan bakım ve tamir gerektirebilen sorunlu saçlara yapılan şam yağı saçların yine kuvvetli bir biçimde kazanılmasına etkili oluyor.

Şam Yağı Kullanıcı Yorumları

Şam Yağı, saç bakımlarında gerektiğince etkili natural ve saf tespit edilen yağlardan birisi oluyor. Saç derilerinin sağlığını koruması ve yıpranmış olan bakım ve tamir gerektirebilen sorunlu saçlara yapılan şam yağı saçların yine kuvvetli bir biçimde kazanılmasına etkili oluyor. Bu ürünükullanmış olanlar saçların yumuşatılmasında gerektiğince faydalı bir ürüne sahip olabiliyorlar. Saç derisinin kısa sürede beslenmesinde aktif bir rol alıyor. Mevsimsel olarak sonbahar ve kış aylarında saç dökülmelerinin önüne geçerek, saç dökülmelerinin engellenmesine shamoil yardımcı oluyor. Yeni saç oluşmalarında gerektiğince büyük ehemmiyet taşıyor.

şam yağı

Şam Yağı Kullananlar ve Fiyatı

Bununla birlikte sam yagi içersinde bulundurduğu naturallığı ile de saçların beslenmesini sağlıyor. Nem kapasitesini saçlarda gerektiğince güçlendiriyor. Basitçe biçim almayı, ışıltılı bir görünüşe sahip olmak isteyenler amacıyla çok çok tercih ediliyor. Hem de boya gibi kimyasal yapılan ve saça verilen zararı onarmaya yardımcı oluyor. Saç uzama kapasitesini şam yağı 6 kata çıkarabiliyor. Saç dolgunluğunu ve bununla birlikte saç hacmini arttırıyor. Hem de kepeği gidermede gerektiğince aktif bir etkene sahiptir. Düzenli kullanımlarda da 1 ay içersinde %25 gibi çokca saç teli çıkmasına yardımcı oluyor. Saçın uzaması 30 günde 4 cm uzatabiliyor.

Updated: 1 Aralık 2017 — 04:31

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

V-pills Gold © 2017