v-pills
v-pills izmir
VPills Yurtdışı Gönderim VPills Müşteri Yorumları VPills Resmi Satış Belgelerimiz
VPills Kullandım

Yenilikler için E-mail'inizi Girin:

v-pills penis büyütücü

V-pills Kullanımı

Yüksek tansiyon, trioid hastalığı olanlar, glukom, şeker hastalığı olanlar, prostat büyümesine bağlı idrar yapma zorluğu gibi durumları olanların v-pills gold'u kullanmadan önce bir hekime başvurmaları gerekmektedir.

 

Depresyona bağlı psikolojik rahatsızlıkla, ruhsal bunalımda ve parkinson hastalığında kullanılan ilaçlar (monamin oksidaz inhibitörü) alıyorsanız yada bu ilaçları bıraktıktan sonra 2 hafta geçmemiş ise bu ürünü kullanmayınız. Eğer bu tür ilaçları kullanıp kullanmadığınızdan emin değilseniz, ürünü kullanmadan önce yine mutlaka bir hekime başvurunuz. Tavsiye edilen günlük miktarı kesinlikle aşmayınız (günde 2 kez).

 

Kullanımı: Başka şekilde önerilmediği taktirde, bir bardak su ile sabah ve akşam (kendi belirlediğiniz saatlerde) tok karnına birer kapsül alınması tavsiye edilmektedir.

 

Mutlaka serin ve nemsiz ortamlarda, kapağı kapalı bir şekilde çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Lütfen her gün düzenli bir şekilde aynı saatlerde kullanınız. Alkol ile birlikte kesinlikle kullanmayınız.

 

Ürünümüzün kutusu içerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Dolayısıyla 1 kutu 1 ay sonunda bitmektedir.

 

 

 

VPills İletişim Bilgileri

VPills Penis Büyütücü